Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | JH-416 |
| Vuosimalli | 1999 |
| Ajomäärä | 174000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | TOURING |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 1 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Nelitahti
- Hihnaveto
- Rekisteröity kahdelle
- Huoltohistoria ( viim.huolto:12/2025 73510km) )
- Erikoismaalaus Motörhead Lemmy
- Edellisellä omistajalla 2011-2026
- Kenwood soitin
- Kaatumaraudat
- Sliparit vaihdettu
- Selkänoja
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Takalaukku
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.6.1999 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.6.1999 |
| Kuutiotilavuus | 1450 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 50 kw / 68 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 571 kg |
| Omapaino | 345 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki