Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | DCX-922 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 28.8.2025 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Malli | 560 |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuvaunuun mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi )
- Pussimarkiisi
- Paikat kahdelle kaasupullolle
- Trumatic kaasulla
- U-mallin pöytäryhmä edessä
- Kaasuliesi
- Jääkaappi
- Pakastelokero
- Erillisvuoteet
- TV-Teline
- TV-Antenni
- Takasuihku ja vessa
- Kasetti WC
- 1 x renkaat
- Makuupaikat neljälle
- Korkeus 263 cm
- Leveys 250 cm
- Pituus 802 cm
- Kokonaismassa 2000 kg
- Omamassa 1623 kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.3.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 18.3.2015 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2000 kg |
| Omapaino | 1623 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy