Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | GPB-531 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 15.4.2025 |
| Ajomäärä | 95000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Malli | A 70 GM |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 6 henkilöä |
| Vuodepaikat | 6 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Jakobsson
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Aj. 96 tkm
- Laatutarkstetty 4/2026 (kosteusmittaus,laitetarkastus,koeponnistus)
- Huoltokirja (viim. 8/2025 94tkm. Jakohihna vaihdettu 3/2023 72 tkm)
- Trumatic-lämmitys sähköllä ja kaasulla
- Takana kiinteä parivuode
- Edessä alkovivuode
- Markiisi
- Iso takatalli
- Pöytäryhmä
- Sivukeittiö
- Liesi
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Suihku
- Lattialämmitys
- PP-teline
- TV-antenni
- Ohjaamoilmastointi
- Blaupunkt multimediasoitin
- Navigointi järjestelmä
- Sähköikkunat
- Sähkötoimiset peilit
- Peruutuskamera
- 1 x renkaat
- Rekisteröity 6 :lle
- Nukkumapaikat 2-6 :lle
- Pituus 699 cm
- Leveys 234 cm
- Kokonaismassa 3500 kg
- Omamassa 2987 kg
- Lattiamatot asunto-osassa
- Sähkörappu
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 2.9.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 26.6.2018 |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2987 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy