Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | XUS-725 |
| Vuosimalli | 2009 |
| Viimeisin katsastus | 30.5.2025 |
| Ajomäärä | 92000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | T 500 GFSC Van Exlusive |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Eemeli Heiskanen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Merkkiliikkeen huoltokirja, viimeisin tehty 09/25
- Suomiauto
- 1. omistaja
- Markiisi
- TV-Antenni
- Sähkörappu
- Peruutuskamera
- Vakionopeudensäädin
- Ohjaamon ilmastointi
- Radio
- Kääntyvät istuimet
- Pöytäryhmä
- Kasetti WC
- Suihku
- Pakastin
- Jääkaappi
- Liesi
- Trumatic sähköllä ja kaasulla
- Parivuode poikittain
- Iso takatalli
- 1 x renkaat
- Rek. 4
- Pituus 605 cm
- Leveys 216 cm
- Korkeus 271 cm
- Omamassa 3161 kg
- Kokonaismassa 3500kg
- B-Kortti
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.7.2009 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.7.2009 |
| Vetopainot | 750 kg / 1000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2198 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3161 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy