Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | RTL-902 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 28.4.2025 |
| Ajomäärä | 74000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Vantana K60 Fs VAN 600 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Lauri Lukkari
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- KOHTUULLISESTI AJETTU RETKIAUTO HARVINAISEMMALLA 180 HV VOIMALINJALLA!!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Trumatic ilmakiertolämmitys
- Kaasuliesi 2:lla polttimolla
- Poikittiainen parivuode
- Kääntyvät Pilot-istuimet
- WC-Kasetti
- Vakionopeudensäädin
- Multimedia
- Navigaattori
- Peruutuskamera
- Bluetooth / Radio / CD
- Moottorin polttoainekäyttöinen lisälämmitin BINAR (ns. "WEBASTO")
- Rekisteröity 4:lle
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 20.4.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 20.4.2018 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 130 kw / 177 hv |
| CO₂-päästöt | 177 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2868 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy