Perustiedot
| Rekisterinumero | YXO-716 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 15.8.2025 |
| Ajomäärä | 54000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Ruskea (beige) |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | i20 Hatchback |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Comfort Plus Pack
- Peruutuskamera dynaamisilla pysäköinnin ohjausviivoilla RVM (Rear View Monitor, with Dynamic Parking Guidance)
- Peruutustutka off-kytkimellä PDW (Parking Distance Warning, Reverse with off Switch)
- ESC-ajovakauden hallintajärjestelmä
- VSM-ajonhallintajärjestelmä
- 60:40 suhteessa jaettava takaistuin
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Säädettävä istuinlämmitys etuistuimilla
- Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
- Ajotietokone (käyttökielinä mm. englanti, ruotsi ja saksa)
- Ajotilan valinta
- Aero-tyyppiset tuulilasin pyyhkimet
- Lasinnostajien lasku ja nosto kertapainalluksella
- Sähkötoimiset lasinnostajat etuovissa
- Sähkötoimiset lasinnostajat takaovissa
- Sävylasit
- Etu-, sivu- ja ikkunaturvatyynyt
- Hätäjarrutusvaroitin (ESS)
- Mäkilähtöavustin (HAC)
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- FCA-automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä
- ISLA (Intelligent Speed Limit Assist, älykäs nopeudenrajoitin)
- Langaton älypuhelimen lataus (Qi-yhteensopiva)
- Bluetooth hands-free & audio, karttavalot ja aurinkolasikotelo
- Diskanttikaiuttimet edessä
- Mittariston valaistuksen säätö
- USB ja AUX-liitin
- RDS radio
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 19.8.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.8.2021 |
| Vetopainot | 450 kg / 1110 kg |
| Kuutiotilavuus | 998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 73 kw / 99 hv |
| CO₂-päästöt | 117 g / km |
| Kokonaismassa | 1650 kg |
| Omapaino | 1190 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat