Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 6 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä se on, moottoripyörien klassikko – Chief-mallin Indian! Tämä vähän ajettu kaunotar on ollut vain yhdellä omistajalla ja huoltohistoria on kunnossa. Nelitahtinen kone vie sinut kesäseikkailuihin kuin siivillä, ja vakionopeudensäädin tekee pitkistä matkoista nautinnon. Bluetooth ja kosketusnäyttö pitävät huolen, että reitit ja musiikki kulkevat kätevästi mukana. Sivulaukut ja takatarakka tarjoavat tilaa tavaroille. Jos tämä INDIAN CHIEF voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 37-JIO |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 17000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | CHIEF |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- 1.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 07/25 17977 km )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Hihnaveto
- Ajonestolaite
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Bluetooth
- Kosketusnäyttö
- Takatarakka
- Tuulisuoja
- Ajomoodit
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Vakionopeussäädin
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 4.5.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 4.5.2023 |
| Kuutiotilavuus | 1890 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 67 kw / 91 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 526 kg |
| Omapaino | 311 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki