Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | WPB-428 |
| Vuosimalli | 2007 |
| Viimeisin katsastus | 28.4.2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Väri | Valkoinen |
| Malli | SMARAGD |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Toni Rask
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- TÄMÄ VAUNU ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- ALDE-nestekeskuslämmitys sähköllä ja kaasulla
- Takana kiinteä parivuode
- U-ryhmä
- Sivukeittiö
- Liesi
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Käsisuihku
- Kwh-mittari
- 1 x renkaat
- Pituus 704cm
- Leveys 250cm
- Kokonaismassa 1500kg
- Omamassa 1240kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 14.3.2007 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 14.3.2007 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1500 kg |
| Omapaino | 1240 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy