Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | RSN-266 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 17.10.2025 |
| Ajomäärä | 87000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Travel Master 740T |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Juha Kaunismäki
Vastuumyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km)
- Suomi-auto
- Automaatti
- Aj 87 tkm
- 2 om
- Huoltokirja
- Ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Soitin
- Sähkölasit
- Vekkiverhot edessä
- Kääntyvät etuistuimet
- Pöytäryhmä
- Hyttysovi
- Jääkaappi/Pakastin
- Liesi
- ALDE Nestekiertolämmitys Kaasu/Sähkö
- ALDE Nestekiertolämmitys lattiassa
- Polkupyöräteline
- Markiisi
- Pesuallas
- Sähkön ulosotto
- Erillisvuoteet
- Wc/Suihku takana
- Rekisteröity 4 lle
- Nukkumapaikat 2 lle
- Pituus 740 cm
- Leveys 241 cm
- Korkeus 286 cm
- Omamassa 3050 kg
- Kokonaismassa 3500 kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 8.9.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 8.9.2016 |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 109 kw / 148 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3050 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI