Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | FSZ-104 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | K4 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * RAHOITUSTARJOUS korko 1,99 % + kulut. (max 72 kk, max 60t€, rahoitusyhtiö Santander. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Voimassa rajoitetun ajan! Tarkista rahoituskampanjan ehdot myyjältä.
- * Tähän autoon saatavilla 2 000 € romutuspalkkio!
- TÄMÄ AUTO HETI SAATAVILLA!
- Heti ajoon! Uusi rekisteröimätön auto nopeaan toimitukseen
- Perusväri: Clear White
- Tehdastakuu 7 vuotta/150 tkm
- YHTEYDENOTOT:
- Taina Sikanen 040 342 6245
- Jukka Ala-Mäenpää 040 342 6244
- 12,3” kosketusnäyttö keskikonsolissa
- Navigointijärjestelmä
- Kaukovaloautomatiikka
- LED-ajovalot
- LED-takavalot (jarruvalo ja suuntavilkku polttimolla)
- Mukautuva vakionopeudensäädin
- Smart Key -avaimeton käynnistys ja lukitus
- 4,2" LCD-näytöllä varustettu mittaristo
- Ilmastointi, manuaalinen
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutka edessä ja takana
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Apple CarPlay -yhteensopivuus
- Android Auto-yhteensopivuus
- Bluetooth hands-free puheentunnistuksella
- USB-latausliitin edessä
- USB-latausliitin keskikonsolissa (2 kpl)
- USB-liitin edessä
- Ajotilan valinta; Normal, Sport
- Kia Connect -etähallinta
- Automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä
- Aktiivinen kaistavahti
- Kaistallapitoavustin
- Mukautuva kaistallapitoavustin
- Nopeusrajoitusmerkkien tunnistusjärjestelmä
- Moottoritieajoavustin
- ESC-ajonvakautusjärjestelmä
- Hätäpuhelujärjestelmä
- HAC-mäkilähtöavustin
- Kuljettajan vireystilan valvonta
- Ilmastoinnin sähköinen lisälämmitin, PTC-vastus
- Sähkötoimiset ulkopeilit
- Sähkötoimiset etu- ja takaikkunat
- 16” teräsvanteet
- Autohold-paikallaanpitoavustin
- Sähkötoiminen seisontajarru
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Etumatkustajan istuimen korkeudensäätö
- Suksiluukku takaistuimen selkänojassa
- Keskikyynärnoja edessä
- Takaistuimen keskikyynärnoja mukitelineellä
- Isofix-kiinnikkeet takaistuimella (2 kpl)
- Käyttöjärjestelmän ja karttojen etäpäivitys (OTA-päivitykset)
- 60/40-suhteessa taittuva takaistuin
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 300 kg / 710 kg |
| Kuutiotilavuus | 998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 85 kw / 116 hv |
| CO₂-päästöt | 126 g / km |
| Kokonaismassa | 1900 kg |
| Omapaino | 1465 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy