Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | NOM-908 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 1 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Niro |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * RAHOITUSTARJOUS korko 1,99 % + kulut. (max 72 kk, max 60t€, rahoitusyhtiö Santander. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Voimassa rajoitetun ajan! Tarkista rahoituskampanjan ehdot myyjältä.
- * Tähän autoon saatavilla 2 000 € romutuspalkkio!
- TÄMÄ AUTO HETI SAATAVILLA!
- Tehdastakuu voimassa 7-vuotta tai 150tkm saakka
- Automaattinen ilmastointi, 2-alueinen
- Navigointijärjestelmä, Euroopan ja Venäjän kartat (käyttökielinä mm. suomi, ruotsi ja englanti)
- Peruutuskamera
- LX - LED (HEV, PHEV) LED-ajovalot
- Pysäköintitutka takana
- Etumatkustajan istuimen korkeudensäätö
- Isofix-kiinnikkeet takana reunapaikoilla (2 kpl)
- Keskikyynärnoja edessä
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Lehtitasku etumatkustajan istuimen takana
- Lämmitettävät etuistuimet
- Takaistuimen keskikyynärnoja mukitelineellä
- Takaistuin 60:40 suhteessa taittuva selkänoja
- ESC-ajonvakautusjärjestelmä
- Lämmitettävä takaikkuna
- Sisäpuhaltimen sähkötoiminen lisälämmitin (PTC) (Hybrid) 0,4 kW
- Vakionopeudensäädin nopeudenrajoittimella
- Etuturvatyynyt
- Keskiturvatyyny edessä
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Kuljettajan polviturvatyyny
- Sivuikkunoiden turvaverhot
- Sivuturvatyynyt edessä
- Ajotietokone
- Ajotilan valinta (Eco, Sport)
- Ulkopeilit, lämmitettävät ja sähkösäätöiset
- Android Auto-yhteensopivuus
- Apple CarPlay -yhteensopivuus
- Bluetooth hands-free puheohjauksella
- Käyttöjärjestelmän ja karttojen etäpäivitys (OTA-päivitykset)
- USB-latausliitin edessä
- USB-liitin edessä
- 10,25" -kosketusvärinäyttö keskikonsolissa (suomenkielinen)
- Audiojärjestelmä 6 kaiutinta
- Audiosäätimet ohjauspyörässä
- Metalliväri: Interstellar Gray
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 600 kg / 1110 kg |
| Kuutiotilavuus | 1580 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 93 kw / 126 hv |
| CO₂-päästöt | 102 g / km |
| Kokonaismassa | 1940 kg |
| Omapaino | 1474 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Jyri Rissanen
Ford- ja Kia-myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;iss;i.r;jyr