Perustiedot
| Rekisterinumero | XOS-934 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 27.8.2024 |
| Ajomäärä | 152000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Stonic |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jari Hyväri
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Ilmastointi
- Ajotietokone
- 60/40-suhteessa taittuva takaistuin
- Isofix-kiinnikkeet takaistuimella (2 kpl)
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Lehtitasku etumatkustajan istuimen selkänojassa
- Lämmitettävät etuistuimet
- Niskatukien etäisyyssäätö edessä
- Säädettävät niskatuet edessä ja takana
- Lämmitettävä takalasi
- Android Auto-yhteensopivuus
- Apple CarPlay -yhteensopivuus
- Bluetooth hands-free ääniohjauksella
- 7'' LCD-kosketusvärinäyttö keskikonsolissa
- Audiojärjestelmä 4 kaiuttimella
- Audiosäätimet ohjauspyörässä
- AUX/USB-liitin keskikonsolissa
- Diskanttikaiuttimet (2 kpl)
- Radio/MP3-soitin
- Sähköisesti säädettävät lämmitettävät ulkopeilit
- ESC-ajonvakautusjärjestelmä
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Matkustajan etuturvatyynyn poiskytkentä
- Sivuikkunoiden turvaverhot
- Sivuturvatyynyt edessä
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Vakionopeudensäädin
- Audio-sisääntuloliitäntä
- Matkapuhelinvarustus
- Äänentoistojärjestelmä
- Isofix-valmius
- Monitoimiohjauspyörä
- Käynnistyksenesto
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Sumuvalot
- Turvatyynyt
- Varashälytin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.8.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 10.8.2018 |
| Vetopainot | 450 kg / 910 kg |
| Kuutiotilavuus | 1248 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 62 kw / 84 hv |
| CO₂-päästöt | 118 g / km |
| Kokonaismassa | 1600 kg |
| Omapaino | 1145 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ola;lem;o.k;nik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar