Perustiedot
| Rekisterinumero | YJH-683 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 24.3.2026 |
| Ajomäärä | 238000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | RX |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Kasperi Hintsala
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Yhtä huoltoa vaille merkkihuollettu!
- Katsastettu 03/26!
- Huoltokirja (viim. 01/26 229tkm)
- 2 x renkaat + 2 x alumiinivanteet
- Moottorinlämmitin
- Keyless go - avaimeton kulku ja käynnistys
- Ilmastoidut ja lämmitettävät etuistuimet
- Sähkösäätöiset etuistuimet
- Kuljettajan istuin muistipaikoilla
- Nahkapenkit
- LED-valot
- Peruutuskamera
- Kaistavahti
- Sähkötoiminen takaluukku
- Automaattinen ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Kattoluukku
- Navigointi
- Bluetooth audio
- Radio, CD
- Sähköinen ratinsäätö
- Ajotilavalitsin
- Metalliväri
- Monitoimiohjauspyörä
- Mukipidikkeet
- Kaadettavat takaistuimet
- Tuontimaa: Italia
- 2016-vuonna tuotu Suomeen
- Ens. käyttöönottopäivä: 31.3.2016
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 31.8.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 31.3.2016 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 3456 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 193 kw / 262 hv |
| CO₂-päästöt | 127 g / km |
| Kokonaismassa | 2715 kg |
| Omapaino | 2175 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Hatanpään valtatie 34, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Jarkko Koskela
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ske;.ko;kko;jar
Kasperi Hintsala
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;int;i.h;per;kas
Niklas Kiiskilä
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ila;isk;.ki;las;nik
Roope Kahlos
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;los;kah;pe.;roo
Assar Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;ar.;ass
Anton Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;on.;ant
Viivi Mäkinen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;mak;vi.;vii
Vili Saukko
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;auk;i.s;vil
Tuure Koivumäki
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vum;koi;re.;tuu
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar