Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | DIF-194 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 9.9.2025 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Malli | MAESTRO |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Laakso
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Parivuode
- WC
- Suihku
- Sohvaryhmä
- Mattosarja
- Liesi
- Pesuallas
- Ilmastointi
- 2 x TV-teline
- TV-antenni
- ALDE nestekeskuslämmitys
- Jääkaappi
- Pakastinlokero
- Mikro
- Kerrossänky takana
- Kotelomarkiisi
- Pullonvaihtaja
- kWh-mittari
- 2 x renkaat (talveksi nastat)
- Nukkumapaikat 4-5:lle
- Pituus: 808cm
- Leveys: 252cm
- Korkeus:262cm
- Omamassa:1676kg
- Kokonaismassa 1900kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.1.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.1.2018 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1900 kg |
| Omapaino | 1676 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI