Perustiedot
| Rekisterinumero | EMP-597 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 7.11.2025 |
| Ajomäärä | 185000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | B |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jani Pahla
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltohistoria (viim. huolto suoritettu 10/2025 - 180tkm)
- Jakopää ketjulla
- 2x Renkaat, 2x Vanteet
- Lohkolämmitin ja sisätilanpistoke
- Bluetooth, langaton yhteys
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- Comfort-alusta
- Semiautomaattinen ilmastointilaite
- 6-vaihteinen käsivaihteisto
- Vaihtamispisteen näyttö
- Isofix-lastenistuinkiinnikkeet takaistuimella
- Kaksiosainen takaistuin (2/3 : 1/3):
- Kuljettajan istuimen korkeuden säätö
- ASR-luistonestorajoitin
- Kyynärnoja edessä, säilytyslokerollinen
- ESP-ajovakauden hallinta
- Huoltonäyttö
- Ajotietokone monitoiminäytössä
- Kuljettajan ja etumatkustajan sivuturvatyynyt
- BAS-hätäjarruavustin
- Mäkilähtöavustin
- Sähkötoiminen seisontajarru
- Ohjauspyörän korkeuden- ja etäisyydensäätö
- Monitoimiohjauspyörä, 3-puolainen, 12 toimintonäppäintä, mittariston värinäyttö
- Nahkalla verhoiltu ohjauspyörä
- 6 kaiutinta
- Radio Audio 20 CD
- Attention Assist -vireystila-avustin
- Collision Prevention Assist -törmäyksenestoavustin
- Kangasverhoilu Venlo musta
- Ajovaloautomatiikka
- LED-huomiovalot, pyöreät
- Etuistuinten mukavuuspaketti
- Kromipaketti
- Tavaratilapaketti sis. kahteen tasoon säädettävän tavaratilan lattian ja 12 voltin pistorasia tavaratilassa
- Säätyvä ohjaustehostus ja säätyvä ohjausvälitys
- Automaattinen ulkopeilien lämmitys, sähkösäätöiset, auton väriset
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.9.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.9.2013 |
| Vetopainot | 695 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1595 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 90 kw / 122 hv |
| CO₂-päästöt | 137 g / km |
| Kokonaismassa | 1960 kg |
| Omapaino | 1395 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Emmi Hämäläinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;ama;i.h;emm
Pepe Skog
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kog;e.s;pep
Jukka Seppälä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;pal;sep;ka.;juk
Henri Pirkkalainen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;kka;pir;ri.;hen
Jani Pahla
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;jan
Sebastian Ehro
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ro/;.eh;ian;ast;seb
Arttu Syrjänen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;jan;syr;tu.;art
Sami Ore
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;re/;i.o;sam
Aleksi Salminen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lmi;.sa;ksi;ale
Toni Pahla
Automyyjä, sähköautoasiantuntija FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;ton
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Kaarlo Nieminen
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;emi;.ni;rlo;kaa
Jani Rouvali
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ali;ouv;i.r;jan
Ossi Majava
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;va/;aja;i.m;oss
Topi Uusimäki
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;mak;usi;i.u;top
Harri Ijäs
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ija;ri.;har
Antti Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;pel;ti.;ant
Ari Hallikas
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kas;lli;.ha;ari