Perustiedot
| Rekisterinumero | YKU-438 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 24.11.2025 |
| Ajomäärä | 135000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Outlander PHEV |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 2 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 45 km |
| Akkukapasiteetti ** | 13,8 kWh |
| Suurin latausteho ** | 20,0 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Samuel Riikonen
Auto- ja caravanmyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Huoltokirja
- Premium nahkaverhoilu ruututikkauksin
- Sähkötoiminen lämmitin
- Navigointijärjestelmä
- Automaattinen kaksialueilmastointi
- Automaattiset kaukovalot
- Ajovaloautomatiikka
- Vetokoukku
- Peruutuskamera
- Kuolleenkulman valvonta
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Lämmitettävät etuistuimet
- Aktiivinen vakionopeudensäädin, käyttökytkimet ohjauspyörässä
- Apple CarPlay ja Android Auto -liitettävyys
- Bluetooth hands-free
- Kahdet vanteet
- Kahdet renkaat
- Audiosäädöt ohjauspyörässä
- Mitsubishi Power Sound System -audiojärjestelmä, 8 kaiutinta
- Sadetunnistin
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2022)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 2.5.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 2.1.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2360 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 99 kw / 135 hv |
| CO₂-päästöt | 46 g / km |
| Kokonaismassa | 2390 kg |
| Omapaino | 1965 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Santeri Puhakka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;uha;i.p;ter;san
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Tony Martin
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;art;y.m;ton
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy