Perustiedot
| Rekisterinumero | CRN-565 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 41000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Juke |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Tehdastakuu voimassa 08/2026 tai 100tkm saakka. Huom! Tälle autolle olemassa Nissanin jatkoturva, joka jatkuu tehdastakuun päättymisen jälkeen, joka on voimassa 08/2027 tai 100tkm saakka ja on siirrettävissä uudelle omistajalle.
- Suomi-auto
- 1 om.
- Huoltokirja, Viimeisin huolto 08/2025 30tkm kohdalla
- 2 x renkaat + erik.vanteet, talvirenkaat nastoilla
- Moottorinlämmitin + sisäpistoke puhaltimella
- Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
- Lämmitettävä tuulilasi
- Automaattinen ilmastointi
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutka edessä
- Pysäköintitutka takana
- Kaksi ISOFIX-lastenistuimen kiinnityskohtaa takaistuimissa
- Suhteessa 60:40 taittuva takaistuin
- e-Pedal-Step-järjestelmä (ajo yhdellä polkimella)
- Stop/Start -järjestelmä
- 6 turvatyynyä (kuljettajan, etumatkustajan ja sivuturvatyynyt sekä ikkunaturvaverhot), poistkytkettävä etumatkustajana turvatyyny
- Apple CarPlay® ja Google Android Auto®
- Bluetooth®-yhteys, USB- ja AUX-liitännät ja 12 voltin ulosotto
- NissanConnect Services
- Premium traffic- ja navigointipalvelut
- 7" värillinen Advanced Drive Assist Display (ADAD) –näyttö mittaristossa
- 8" NissanConnect-näyttö (A-IVI DA)
- Audiojärjestelmä ja 6 kaiutinta
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.8.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.8.2023 |
| Vetopainot | 643 kg / 1250 kg |
| Kuutiotilavuus | 999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 84 kw / 114 hv |
| CO₂-päästöt | 137 g / km |
| Kokonaismassa | 1725 kg |
| Omapaino | 1286 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Juha Turunen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;uru;a.t;juh
Aaro Leskinen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;esk;o.l;aar
Antti-Jussi Talo
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;tal;si.;jus;ti-;ant
Jaakko Jyrkinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;rki;.jy;kko;jaa
Santeri Savolainen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;avo;i.s;ter;san
Santtu Happonen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;ttu;san
Paavo Suominen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;suo;vo.;paa
Sami Mikkanen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;ikk;i.m;sam
Sami Kopeli
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;li/;ope;i.k;sam
Elias Ojala
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;as.;eli
Niko Turpeinen
Sisäänostaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ein;urp;o.t;nik
Jaakko Rask
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;sk/;.ra;kko;jaa
Lassi Ahveninen
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;eni;ahv;si.;las