Perustiedot
| Rekisterinumero | LSB-461 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 18.11.2025 |
| Ajomäärä | 170000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Astra |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Huoltomuistio
- Kahdet renkaat
- Pysäköintitutka takana
- Ilmastointi
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- 40/60 suhteessa jaettava takaistuimen selkänoja
- Aktiiviset etuistuinten pääntuet, säädettävät
- Etumatkustajan istuimen kaksisuuntaiset säädöt
- Kuljettajan istuimen nelisuuntaiset säädöt
- Lämmitettävät etuistuimet
- Takaistuimen kyynärnoja ja suksiluukku
- ESP-ajonvakautusjärjestelmä
- Etumatkustajan etuturvatyynyn poiskytkentämahdollisuus
- Turvatyynyt edessä, sivuturvatyynyt ja verhoturvatyynyt
- Ajotietokone ja Check Control
- Ohjauspyörän säätö, korkeus- sekä syvyyssuunnassa, säätyvä tehostus
- Sähkötoimiset ikkunannostimet edessä
- Takalasinpyyhin tihkukytkimellä
- Turvapolkimet (PRS)
- 12V pistorasia keskikonsolissa
- Ajovalojen pesimet
- Ajotietokone
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Siipimalliset päiväajovalot
- Kattoantenni, piiska, lyhyt
- Korinväriset ovenkahvat
- ABS-jarrut, levyt edessä ja takana, hätäjarrutustehostin ja kaarrejarrutuksen hallinta
- Äänentoistojärjestelmä
- Sähkösäätöiset, lämmitettävät ulkopeilit
- Monitoimiohjauspyörä
- Käynnistyksenesto
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.1.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.1.2013 |
| Vetopainot | 700 kg / 1250 kg |
| Kuutiotilavuus | 1362 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 132 g / km |
| Kokonaismassa | 1960 kg |
| Omapaino | 1503 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Tony Martin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;art;y.m;ton
Kai Kuusitie
Automyyjä FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;usi;.ku;kai
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy