Perustiedot
| Rekisterinumero | MSI-954 |
| Vuosimalli | 2007 |
| Viimeisin katsastus | 21.5.2025 |
| Ajomäärä | 206000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Astra |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 9 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tony Martin
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Automaatti-ilmastointi
- Aktiiviset pääntuet edessä
- Kuljettajan istuimen korkeuden säätö (6-suuntaiset säädöt), keskikyynärnoja edessä
- Lämmitettävät etuistuimet
- IDS alustajärjestelmä
- ESP-ajonvakautusjärjestelmä, luistonesto
- Lämpökanavat takajalkatilaan
- Turvatyynyt edessä, sivuturvatyynyt ja verhoturvatyynyt
- Ulkopeilit, korinväriset kuoret
- Syvyys- ja korkeussuunnassa säädettävä ohjauspyörä
- CD30 MP3 radio/cd-soitin, 7 kaiutinta
- Sähkötoimiset etusivuikkunat
- Taitettava avain
- 3-puolainen ohjauspyörä, nahkaverhottu
- Tavaratilan peite
- Kaksiääninen merkinantolaite
- Hansikaslokeron jakaja
- Mukiteline
- Savukkeensytytin ja tuhkakuppi
- Silmälasien pidike
- Valaistut meikkipeilit
- Kevytmetallipolkimet
- Verhous: Kangas/keinonahkaverhous - Alpha / Morrocana, beige
- Verhous: Kangas/keinonahkaverhous - Alpha / Morrocana, tummanharmaa
- Ajovalojen pesimet
- Etusumuvalot
- Korinväriset ovenkahvat
- Tummennetut takasivuikkunat ja takaoven lasi, mustat keskipilarit, hopeanväriset kattokaiteet
- Kevytmetallivanteet 16 x 6.5, Elegance, renkaat 205/55 R16
- Renkaan paikkaussarja (ei renkaanvaihtovälineitä)
- Tilaa säästävä vararengas
- ABS-jarrut (levyjarrut edessä ja takana), hätäjarrutustehostin ja kaarrejarrutuksen hallinta
- Ulkoväri: Casablanca White - perusväri
- Ulkoväri: Royal Blue - perusväri
- Sähkölämmitteiset ja -säätöiset ulkopeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 4.4.2007 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 4.4.2007 |
| Vetopainot | 650 kg / 1100 kg |
| Kuutiotilavuus | 1590 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 77 kw / 105 hv |
| CO₂-päästöt | 161 g / km |
| Kokonaismassa | 1860 kg |
| Omapaino | 1315 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Tony Martin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;art;y.m;ton
Kai Kuusitie
Automyyjä FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;usi;.ku;kai
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy