Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | NHT-721 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 9.6.2025 |
| Ajomäärä | 196000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Astra |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Kahdet renkaat
- Lohkolämmitin/Moottorilämmitin
- Huoltomuistio (jakoketju ja vesipumppu vaihdettu 2026)
- Ilmastointilaite, sisäilmansuodatin
- 40/60 suhteessa jaettava takaistuimen selkänoja
- Lämmitettävät etuistuimet
- Etumatkustajan etuturvatyynyn poiskytkentämahdollisuus
- Näkyvyys- ja valopaketti: sis. CE1 tuulilasinpyyhkijöiden sadetunnistin, DD8 automaattisesti himmenevä taustapeili, TTW ajovaloautomatiikka tunnelitunnistimella
- CD400 Opera radio/CD, aux-liitäntä, 7 kaiutinta, 155 x 60 graafinen näyttö
- 12V pistorasia keskikonsolissa
- Korinväriset ovenkahvat
- Sähkösäätöiset, lämmitettävät ulkopeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.6.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.6.2010 |
| Vetopainot | 670 kg / 850 kg |
| Kuutiotilavuus | 1398 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 74 kw / 101 hv |
| CO₂-päästöt | 129 g / km |
| Kokonaismassa | 1885 kg |
| Omapaino | 1373 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy