Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | YHV-309 |
| Vuosimalli | 2012 |
| Viimeisin katsastus | 14.10.2025 |
| Ajomäärä | 253000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Astra |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tommi Kataja
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- SOPUHINTAINEN SPORTTINEN ASTRA NAFTAPIHILLÄ KONEELLA!!
- Monitoimiohjauspyörä
- Vakionopeudensäädin
- Bluetooth handsfree / Aux / Radio
- Moottorinlämmitin sisätilanlämmittimellä
- Automaattinen ilmastointi
- Urheiluistuimet edessä
- Etuistuinten lämmitys
- Alumiinivanteet
- Automaattiset ajovalot
- Pysäköintitutkat taakse
- Huoltokirja
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.11.2012 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.11.2012 |
| Vetopainot | 750 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1956 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 121 kw / 165 hv |
| CO₂-päästöt | 127 g / km |
| Kokonaismassa | 2040 kg |
| Omapaino | 1571 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy