Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | RTH-164 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 20.3.2025 |
| Ajomäärä | 117000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Crossland X |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltokirja (viim 9/2025 114tkm. Jakohihna vaihdettu 11/2025 )
- Metalliväri
- Navigointi järjestelmä
- Peruutuskamera
- 2 x renkaat + erik.vanteet
- Automaatti-ilmastointi, kaksivyöhykkeinen
- Tutkat taakse
- 40/60 suhteessa jaettava takaistuimen selkänoja
- Etumatkustajan istuimen kuusisuuntaiset säädöt ja ristiseläntuki
- Kuljettajan istuimen kuusisuuntaiset säädöt ja ristiseläntuki
- Lämmitettävät etuistuimet
- Pääntuet kaikilla istuinpaikoilla
- Urheiluistuimet
- ESP-ajonvakautusjärjestelmä
- Ohjauspyörän lämmitin
- Lämmitettävä tuulilasi
- Panoraamakatto, musta ulkokatto
- Ajotietokone
- Opel OnStar-henkilökohtainen avustajasi ja automaattinen hätäpuhelu
- Ohjauspyörän säätö, korkeus- sekä syvyyssuunnassa
- Valo- ja näkyvyyspaketti sis. tuulilasinpyyhkijöiden sadetunnistin, automaattisesti himmenevä taustapeili, ajovaloautomatiikka
- IntelliLink R 4.0
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä, 3-puolainen (sis. monitoimisäätimet ohjauspyörässä ja vakionopeudensäätimen)
- Hopeiset kattokaiteet
- Sähkötoimiset ikkunannostimet edessä
- Sähkötoimiset ikkunannostimet takana
- Turvavyömuistutin kuljettajalle ja etumatkustajalle
- Siipimalliset LED-päiväajovalot edessä
- Kaksivärinen ulkokatto
- Korinväriset ovenkahvat
- ABS-jarrut, levyt edessä ja takana, hätäjarrutustehostin ja kaarrejarrutuksen hallinta
- Keskikyynärnoja edessä sekä manuaalikäyttöinen käsijarru
- Mäkipidätin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 4.4.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 4.4.2018 |
| Vetopainot | 600 kg / 840 kg |
| Kuutiotilavuus | 1199 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 81 kw / 110 hv |
| CO₂-päästöt | 121 g / km |
| Kokonaismassa | 1805 kg |
| Omapaino | 1278 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter