Perustiedot
| Rekisterinumero | FMZ-866 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 17.12.2024 |
| Ajomäärä | 111000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Insignia |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tulossa toimipisteelle
- Huoltomuistio
- Kahdet renkaat
- Kahdet erikoisvanteet
- Vetokoukku
- Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
- Kaksivyöhykkeinen automaatti-ilmastointi
- Avaimeton avaus- ja käynnistysjärjestelmä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Sähkötoiminen Handsfree-takaluukku
- IntelliLink-multimediajärjestelmä Navi 900
- Pysäköintitutka, sensorit edessä ja takana
- 40/20/40-takaistuin, sähköinen lukituksen vapautus takaistuimille
- Etumatkustajan istuimen neljäsuuntaiset säädöt
- Isofix-kiinnitysvalmius takaistuimissa
- Keskikyynärnoja etuistuinten välissä ja säilytyslokero
- Kuljettajan istuimen kahdeksansuuntaiset säädöt, sis. korkeudensäädön
- Kuljettajan istuimen sähkötoiminen ristiseläntuki
- Lämmitettävät etuistuimet
- Pääntuet kaikilla viidellä istuinpaikalla
- Ajonvakautusjärjestelmä (ESP)
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
- Talvipaketti Lämmitetyt etuistuimet (KA1), Ohjauspyörän lämmitin (UVD)
- Valo- ja näkyvyyspaketti
- Digitaalinen 4,2 tuuman värinäytöllinen kuljettajan tietokeskus ohjauspyörän takana
- Tummennukset takaikkunoihin
- Verhous: Morrocana "Oxford" - musta, comfort-istuimet
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 3.1.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 3.1.2018 |
| Vetopainot | 730 kg / 1405 kg |
| Kuutiotilavuus | 1490 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 121 kw / 165 hv |
| CO₂-päästöt | 133 g / km |
| Kokonaismassa | 2090 kg |
| Omapaino | 1503 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy
Sari Tarvainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;arv;i.t;sar
Valtteri Järvimäki
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vim;jar;ri.;tte;val
Joni Kuntsi
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;si/;unt;i.k;jon
Pasi Rahkonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;ahk;i.r;pas
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan
Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy