Perustiedot
| Rekisterinumero | ZZG-350 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 17.10.2025 |
| Ajomäärä | 129000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Insignia |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 11 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Vetokoukku
- Metalliväri
- Automaatti-ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- CD300 Radio/CD-soitin
- Ajotietokone monitoiminäytöllä:
- ESP-ajonvakautusjärjestelmä, luistonesto
- Oikean etuistuimen turvatyyny poiskytkettävissä (avain-ohjattu)
- Turvatyynyt edessä, sivuturvatyynyt ja verhoturvatyynyt
- Sivuturvatyynyt takana
- Keskuslukitus, sähkötoiminen, kauko-ohjattu
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset ikkunannostimet edessä
- Sähkötoimiset ikkunannostimet takana
- Tuontiauto, tuontimaa Saksa (2011) Varustelutaso saattaa poiketa vastaavaan uutena Suomessa rekisteröityyn
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.10.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 20.11.2008 |
| Vetopainot | 750 kg / 1400 kg |
| Kuutiotilavuus | 1796 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 184 g / km |
| Kokonaismassa | 2025 kg |
| Omapaino | 1503 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ola;lem;o.k;nik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter