Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | LLS-339 |
| Vuosimalli | 2014 |
| Viimeisin katsastus | 26.3.2026 |
| Ajomäärä | 188000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Ruskea (beige) |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Zafira Tourer |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Lite (1 vuosi / 20000 km)
- Suomi-auto
- Jakopäänketju vaihdettu 1/26
- Kahdet renkaat
- Vetokoukku
- Vakionopeudensäädin
- Pysäköintitutka edessä ja takana
- Ilmastointi
- Aktiiviset pääntuet edessä, kaksisuuntaisesti säädettävät
- Etumatkustajan istuimen kaksisuuntaiset säädöt
- Isofix-kiinnikkeet takaistuimille
- Kuljettajan istuimen nelisuuntaiset säädöt
- Lämmitettävät etuistuimet
- Pääntuet kaikilla istuinpaikoilla
- Suhteessa 35/30/35 jaettava takaistuimen selkänoja
- ESP-ajonvakautusjärjestelmä
- Lämminilmakanavat toisen rivin matkustajille
- Etumatkustajan etuturvatyynyn poiskytkentämahdollisuus
- Ajotietokone ja Check Control
- Ohjauspyörän säätö, korkeus- sekä syvyyssuunnassa, säätyvä tehostus
- CD300 Radio/CD-soitin
- Ohjauspyörä, kolmipuolainen
- Sähkötoimiset ikkunannostimet edessä
- Takalasinpyyhin tihkukytkimellä
- 12V virtalähde tavaratilassa
- Tavaratilan FlexOrganizer-sivukiskot
- 12V pistorasia keskikonsolissa
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Ajovalojen pesimet
- Ajovalot, halogeeni ja siipimalliset päiväajovalot
- Takasumuvalo
- Kattoantenni, piiska, lyhyt
- Korinväriset ovenkahvat
- Turvatyynyt edessä, sivuilla ja katossa
- ABS-jarrut, levyt edessä ja takana, hätäjarrutustehostin ja kaarrejarrutuksen hallinta
- Sähkösäätöiset, lämmitettävät ulkopeilit
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Isofix-valmius
- Monitoimiohjauspyörä
- Käynnistyksenesto
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.11.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 10.4.2014 |
| Vetopainot | 750 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1362 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 88 kw / 120 hv |
| CO₂-päästöt | 144 g / km |
| Kokonaismassa | 2295 kg |
| Omapaino | 1613 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy