Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | ESK-563 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Viimeisin katsastus | 5.2.2026 |
| Ajomäärä | 10000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 208 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Ilmastointi, manuaalinen
- Lämmitettävä tuulilasi
- Pysäköintitutka takana
- Kahdessa osassa 1/3 – 2/3 alas taitettava takaistuimen selkänoja
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Elektroninen ajonvakautusjärjestelmä (ESC)
- Pack Safety automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä (AEBS2), törmäysvaroitin, kaistavahti ja -avustin, laajennettu liikennemerkkien tunnistus, kuljettajan vireystilan valvonta
- Radio analogisella ja digitaalisella virittimellä, 7” kapasitiivinen kosketusnäyttö
- Sähkötoimiset lasinnostajat edessä
- Sähkötoimiset lasinnostajat takana
- Keskuslukituksen kauko-ohjaus
- LED–ajovalot
- Kevytmetallivanne 16" Taksim
- Faro Yellow (keltainen)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 31.3.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 31.3.2022 |
| Vetopainot | 500 kg / 500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1199 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 55 kw / 75 hv |
| CO₂-päästöt | 119 g / km |
| Kokonaismassa | 1510 kg |
| Omapaino | 1055 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy