Perustiedot
| Rekisterinumero | NKK-717 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 19.5.2026 |
| Ajomäärä | 101000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 208 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Pysäköintitutka takana
- ESP + ABS
- Automaattisäätöinen kaksialueinen ilmastointi (+aktiivihiiliraistisilmasuodatin)
- 60/40 käännettävä takaistuimen selkänoja
- Urheilulliset etuistuimet
- Vakionopeudensäädin + nopeudenrajoitin
- Ajotietokone ja ulkolämpötilan mittari
- Värillinen ajotietokoneen näyttö
- Automaattiset tuulilasinpyyhkimet
- 6 x turvatyynyä
- Sähköiset ikkunannostimet takaovissa
- Sähkötoimiset etuikkunannostimet
- Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä kromikoristein
- AUX -liitin
- Bluetooth
- Mirror Screen- toiminto kosketusnäytössä
- USB-liitin
- 6 kaiutinta
- 7-tuuman kosketusnäyttö
- Radio
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.7.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 27.7.2016 |
| Vetopainot | 520 kg / 1150 kg |
| Kuutiotilavuus | 1199 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 60 kw / 82 hv |
| CO₂-päästöt | 104 g / km |
| Kokonaismassa | 1546 kg |
| Omapaino | 1050 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Eero Lehto
Hyötyajoneuvomyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;eht;o.l;eer
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat