Perustiedot
| Rekisterinumero | SYZ-707 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 5.3.2025 |
| Ajomäärä | 59000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 208 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 1. Omistaja
- Suomi-auto
- Huoltohistoria (viim. huolto suoritettu 02/26 - 58 tkm)
- Jakopää hihnalla (Vaihdettu 02/26 - 58 tkm kohdalla)
- 2x Renkaat
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- 2 x Avain
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutka takana
- ESP ajovakauden hallintajärjestelmä
- Automaattinen ilmastointi
- Käynnistyspainike
- 1/3:2/3-suhteessa alas taitettava takaistuimen selkänoja
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Vakionopeudensäädin + nopeudenrajoitin
- Lämmitettävä tuulilasi (alareuna ja vasen reuna)
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset lasinnostajat etuovissa
- Sähkötoimiset lasinnostajat takaovissa
- Sähkötoiminen seisontajarru
- Nahkapäällysteinen ohjauspyörä
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- Bluetooth-matkapuhelinvalmius
- Mirror Screen -toiminto
- 7" kosketusnäyttö
- Audiojärjestelmä, 6 kaiutinta ja USB-liitin
- ISOFIX–kiinnikeet takaistuimella (2 kpl)
- Kuljettajan taukohälytin
- Automaattisesti himmentyvä sisätaustapeili
- Automaattisesti kytkeytyvät ajovalot
- LED-ajovalot
- LED-päiväajovalot
- LED-takavalot
- Tummennetut takaikkunat
- Pack Safety: automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä (AEBS2), törmäysvaroitin, kaistavahti ja -avustin, laajennettu liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä ja kuljettajan vireystilan valvontajärjestelmä
- Sähköisesti koria vasten taittuvat ulkosivupeilit.
- Sähkösäätöiset ja lämmitettävät ulkopeilit
- Kauko-ohjattava keskuslukitus
- Avaimeton lukitus ja käynnistys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.3.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.3.2021 |
| Vetopainot | 580 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1199 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 74 kw / 101 hv |
| CO₂-päästöt | 123 g / km |
| Kokonaismassa | 1625 kg |
| Omapaino | 1165 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Emmi Hämäläinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;ama;i.h;emm
Santeri Nieminen
Automyyjä FI | EN | SV
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;iem;i.n;ter;san
Pepe Skog
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kog;e.s;pep
Jukka Seppälä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;pal;sep;ka.;juk
Henri Pirkkalainen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;kka;pir;ri.;hen
Jani Pahla
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;jan
Sebastian Ehro
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ro/;.eh;ian;ast;seb
Arttu Syrjänen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;jan;syr;tu.;art
Sami Ore
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;re/;i.o;sam
Toni Pahla
Automyyjä, sähköautoasiantuntija FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;ton
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Kaarlo Nieminen
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;emi;.ni;rlo;kaa
Jani Rouvali
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ali;ouv;i.r;jan
Ossi Majava
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;va/;aja;i.m;oss
Topi Uusimäki
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;mak;usi;i.u;top
Harri Ijäs
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ija;ri.;har
Antti Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;pel;ti.;ant
Ari Hallikas
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kas;lli;.ha;ari