Perustiedot
| Rekisterinumero | YLN-641 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Viimeisin katsastus | 17.3.2026 |
| Ajomäärä | 88000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 3008 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 2 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 55 km |
| Akkukapasiteetti ** | 13,2 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,7 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomiauto
- Huoltokirja viim, 1/2026 79tkm
- 2 x renkaat aluvanteilla
- 2 x Avain
- Navigointijärjestelmä 10" kosketusnäyttö
- Peruutuskamera
- Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
- Automaatti-ilmastointi
- Digimittaristo
- Älypuhelimen integrointi (Apple CarPlay & Android Auto)
- Automaattinen kaksialueilmastointi
- Pack Safety Plus automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä ja törmäysvaroitin (AEBS3), kaistavahti ja -avustin tien reunan tunnistuksella, kaukovaloavustin, laajennettu liikennemerkkien tunnistus, kuljettajan vireystilan valvonta
- Lämmitettävä tuulilasi
- Automaattisesti kytkeytyvät ajovalot
- LED-ajovalot
- LED-päiväajovalot
- Peugeot Connect hätäpuhelu ja tiepalvelukutsu
- Avaimeton lukitus ja käynnistys
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Sadetunnistin
- Automaattisesti himmentyvä kehyksetön sisäpeili
- Kahdessa osassa (1/3:2/3) alas taitettava takaistuimen selkänoja
- ISOFIX-kiinnikkeet takaistuinten reunapaikoilla
- Sähkötoiminen takaluukku
- Pysäköintiavustin
- Lämmitettävät etuistuimet
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Monitoimiohjauspyörä
- Suksiluukku
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.3.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 17.3.2022 |
| Vetopainot | 750 kg / 1250 kg |
| Kuutiotilavuus | 1598 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 133 kw / 181 hv |
| CO₂-päästöt | 31 g / km |
| Kokonaismassa | 2290 kg |
| Omapaino | 1838 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar