Perustiedot
| Rekisterinumero | ERX-383 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 3.9.2024 |
| Ajomäärä | 84000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 308 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Huoltokirja
- Jakohihna vaihdettu vuonna 2023
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Metalliväri
- Pysäköintitutka edessä ja takana
- Panoraama-lasikatto kaihdinverholla
- Vakionopeudensäädin + nopeudenrajoitin
- Automaattinen kaksialueinen ilmastointi
- Pack Safety Plus: Pack Safety + aktiivinen hätäjarrutusjärjestelmä (V-AEB) ja törmäysvaroitin
- 1/3:2/3-suhteessa alas taitettava takaistuimen selkänoja
- 60/40 käännettävä takaistuimen selkänoja
- Automaattisesti kytkeytyvät ajovalot
- LED-päiväajovalot
- Etusumuvalot
- Bluetooth-matkapuhelinvalmius
- Audiojärjestelmä, Bluetooth-matkapuhelinvalmius, USB-liitin sekä 8 kaiutinta
- Keskuslukitus kaukosäädöllä
- Ajotietokone
- 9,7" kosketusnäyttö
- ESP-ajonhallinta + ASR-luistonestojärjestelmä
- Nahkapäällysteinen ohjauspyörä
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- Sadetunnistin
- Automaattisesti himmenevä sisätaustapeili
- Korinväriset ulkosivupeilit ja ovenkahvat
- Sähköiset ikkunannostimet takaovissa
- Sähkötoimiset ikkunannostimet etuovissa
- Sähkösäätöiset ja lämmitettävät ulkopeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 3.9.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 3.9.2020 |
| Vetopainot | 570 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1199 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 133 g / km |
| Kokonaismassa | 1770 kg |
| Omapaino | 1280 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar