Perustiedot
| Rekisterinumero | GOM-508 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 10.12.2024 |
| Ajomäärä | 47000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 308 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Huoltokirja
- Viimeisin huolto tehty 10/2025/47tkm
- 2x Renkaat
- Pysäköintitutka takana
- ESP ajovakauden hallintajärjestelmä
- Automaattinen ilmastointi (2-alueinen)
- Etumatkustajan istuimen korkeussäätö
- ISOFIX-kiinnikkeet takaistuimella (2 kpl)
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Kuljettajan istuimen ristiseläntuen säätö
- Vakionopeudensäädin nopeudenrajoittimella
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset lasinnostajat takaovissa
- Sähkötoimiset lasinnostajat etuovissa
- 6 turvatyynyä
- Mäkilähtöavustin
- Sähkötoiminen seisontajarru
- Nahkapäällysteinen ohjauspyörä
- Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
- 9,7" kosketusnäyttö
- Bluetooth-matkapuhelinvalmius
- USB-liitin
- Audiojärjestelmä
- Automaattisesti himmentyvä sisätaustapeili
- Etusumuvalot
- LED-päiväajovalot
- LED-takavalot
- Korinväriset ulkokahvat
- Korinväriset ulkopeilin kotelot
- Pack Safety: kuljettajan vireystilan valvonta, Smart Beam -kaukovaloavustin, nopeusrajoitusliikennemerkkien tunnistus sekä kaistavahti
- Istuinlämmittimet edessä
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 26.1.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 26.1.2021 |
| Vetopainot | 695 kg / 1210 kg |
| Kuutiotilavuus | 1199 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 140 g / km |
| Kokonaismassa | 1850 kg |
| Omapaino | 1395 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar