Perustiedot
| Rekisterinumero | FRV-362 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 6.9.2024 |
| Ajomäärä | 71000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 5008 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 7 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva ( 1 vuosi / 20000km tai 2 vuotta / 40000km )
- Suomiauto
- Huoltomuistio, Moottori ja vaihteisto vaihdettu!
- 7-paikkaisuus (kaksi alas taitettavaa ja irrotettavaa lisäistuinta 3. istuinriville)
- Lohkolämmitin
- Vakionopeudensäädin + nopeudenrajoitin
- Peugeot Full LED Technology -ajovalot
- Automaatti-ilmastointi (2-alueinen)
- Pysäköintitutka edessä
- Pysäköintitutka takana
- ESP-ajonhallinta- + ASR-luistonestojärjestelmä
- Ajotietokone
- Bluetooth-matkapuhelinvalmius
- Mirror Screen -toiminto
- Allure Comfort Pack
- 8" kosketusnäyttö
- Digitaalinen mittaristo
- Radio+6 kaiutinta
- Alumiiniset kattokaiteet
- Sadetunnistin
- Keskuslukitus kaukosäädöllä
- Nahkapäällysteinen ohjauspyörä
- Aktiivinen kaistavahti
- Aktiivinen katveavustin
- Kuljettajan vireystilan valvontajärjestelmä
- Nopeusrajoitusliikennemerkkien tunnistusjärjestelmä
- Etusumuvalot
- LED-päiväajovalot
- Tummennetut takaikkunat
- Rengaspainevalvonta
- Sähkötoiminen seisontajarru
- Sähköisesti koria vasten taittuvat ulkosivupeilit.
- Sähkösäätöiset ja lämmitettävät ulkopeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 19.8.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.8.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 950 kg |
| Kuutiotilavuus | 1199 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 155 g / km |
| Kokonaismassa | 2170 kg |
| Omapaino | 1505 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Santeri Puhakka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;uha;i.p;ter;san
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Tony Martin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;art;y.m;ton
Kai Kuusitie
Automyyjä FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;usi;.ku;kai
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy