Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | WOF-646 |
| Vuosimalli | 2007 |
| Viimeisin katsastus | 11.11.2020 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Malli | 730 |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Jakobsson
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tähän vaunuun tehty laatutarkastus 3/2026(Kosteusmittaus,Koeponnistu,Laitetarkastus)
- Erillisvuoteet
- U-ryhmä edessä
- Sivukeittiö
- Liesi
- Liesituuletin
- Kaasu-uuni
- Iso jääkaappi/pakastin
- Kasetti WC
- As.Ilmastointi
- Suihku
- ALDE-nestekeskuslämmitys sähköllä ja kaasulla
- TV-antenni
- Tv-teline
- Mover
- Radio CD-soitin
- Nukkumapaikat 2-4 :lle
- Omamassa 1860 kg
- Kokonaismassa 2000 kg
- Pituus 905 cm
- Leveys 252 cm
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.12.2007 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.12.2007 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2000 kg |
| Omapaino | 1860 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy