Perustiedot
| Rekisterinumero | 185-MAO |
| Vuosimalli | 2020 |
| Ajomäärä | 38000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | RANGER |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Muu ajoneuvo |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Maastoajoneuvo |
Kysy tarkempia tietoja
Atte Suoranta
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Lämpöhytti
- Vetokoukku
- Mootorilämmitin
- Äänentoistojärjestelmä
- Sisätilanlämmitin
- Säilytyslaatikko
- Lisävalopaneeli
- Subwoofer
- 2x Renkaat vanteilla
- 2x Avain
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.12.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.12.2020 |
| Kuutiotilavuus | 567 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 32 kw / 44 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1025 kg |
| Omapaino | 639 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Sorastajantie 4, JYVÄSKYLÄ
Tätä ajoneuvoa myy

Matti Salminen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;sal;ti.;mat

Mikael Rajala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;jal;.ra;ael;mik

Jiri Sjöman
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;an/;jom;i.s;jir

Kalle Ek
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ek/;le.;kal

Atte Kukonlehto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;hto;nle;uko;e.k;att
Atte Suoranta
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;uor;e.s;att

Petteri Suomalainen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;ala;uom;i.s;ter;pet

Miikka Niininen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ini;.ni;kka;mii

Severi Mäkinen
Sisäänostaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kin;.ma;eri;sev

Mika Penttinen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tin;ent;a.p;mik

Mikko Vattuaho
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ho/;tua;vat;ko.;mik