Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 21 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Pössl 2 WIN 600 VAN -matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Tämä harmaa kaunotar on juuri katsastettu ja varustettu tehokkaimmalla moottorilla, joten matka taittuu kuin siivillä. Trumatic-ilmakiertolämmitys ja asuinosan ilmastointi pitävät huolen, että lämpötila on aina kohdillaan. Parivuode takana ja kääntyvät Pilot-kapteeninpenkit edessä tuovat mukavuutta. Navigaattori ja peruutuskamera tekevät ajosta sujuvaa. Jos tämä Pössl 2 WIN 600 VAN voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | GMT-200 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 23.4.2026 |
| Ajomäärä | 137000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 2 WIN 600 VAN |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Waltteri Engman
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- KIVASTI VARUSTELTU JA IHAN KOHTUULLISESTI AJETTU RETKIAUTO AUTOMAATILLA JA TEHOKKAIMMALLA KONEELLA!!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Trumatic ilmakiertolämmitys
- Asuinosan ilmastointi
- Parivuode takana
- Pöytäryhmä edessä ja kääntyvät Pilot kapteeninpenkit ohjaamossa
- Jääkaappi kaasulla ja sähköllä
- KWH-mittari
- Markiisi
- Sähkörappu
- Ohjaamon ilmastointi
- Vakionopeussäädin
- Sähköiset sivupeilit ja -kkunat ohjaamossa
- Peruutuskamera
- Navigaattori
- BT-Audio / HandsFree
- Pituus 600 cm
- Leveys 205 cm
- Korkeus 265 cm
- Omamassa noin 2900 kg
- Kokonaismassa 3300 kg
- Perävaunun massa jarruitta 750 kg
- Perävaunun massa jarruilla 2500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Retkeilyauto
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 19.7.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.7.2018 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 130 kw / 177 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3300 kg |
| Omapaino | 2854 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy