Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 9 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Rapido S6 665F -mallin matkailuauto tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä kesän seikkailuihin. Tämä dieselkäyttöinen ajoneuvo on varustettu kahdella ilmastointilaitteella, jotka pitävät sisätilat miellyttävän viileinä kuumina päivinä. Mukana tulevat kahdet renkaat takaavat, että olet valmis kaikkiin sääolosuhteisiin. Ajoneuvossa on myös peruutuskamera, joka helpottaa pysäköintiä ja liikkumista ahtaissa paikoissa. Jos tämä Rapido S6 665F voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | IMS-528 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 4.11.2024 |
| Ajomäärä | 137000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Monivär. |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | S6 650FF |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Vuodepaikat | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jari Hyväri
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km)
- Huoltokirja
- Kahdet renkaat
- Markiisi
- Pyöräteline
- Trumatic-lämmitys
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Liesi
- Lämminvesiboileri
- Pakastelokero
- Saareke Parivuode
- Sisätilanpistoke
- Suihku
- TV-antenni tai lautasantenni
- ABS-jarrut
- Sähköpatruuna
- Tuplapohja
- Edessä alaslaskettava vuode
- Liesituuletin
- Kasetti-WC
- Nukkumapaikat 1-5:lle
- Rekisteröity 5 :lle
- Saa ajaa B-kortilla
- Pituus 6640mm Omamassa 2990kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 11.7.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 11.7.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2990 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy