Perustiedot
| Rekisterinumero | GMJ-959 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 26.8.2025 |
| Ajomäärä | 194000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Master |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Lite (1 vuosi / 20000 km)
- Suomi-auto
- Kahdet renkaat
- Vetokoukku
- Huoltomuistio
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
- Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
- Pysäköintitutka takana
- MEDIA NAV 2.0 Evolution (7" kosketusnäyttö, navigointi, radio, AUX- ja USB-liittimet, Bluetooth-musiikin suoratoistolla ja puhelin-toiminnoilla) + kaukosäädin
- Ilmastointi
- Peruutuskamera
- Kuljettajan istuimen korkeuden säätö ja ristiseläntuki
- CD-soitin
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Sumuvalot
- Kuljettajan istuimen kyynärnoja ja istuinlämmitys
- Kuljettajan etuturvatyyny
- Ajotietokone
- 3-toiminen avain (keskuslukituksen valikoiva avaus)
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Kuormansidontalenkit tavaratilassa
- Liukuovi oikealla, peltinen
- Peltiset takaovet, 180° aukeavat
- Kuolleenkulmanpeili etumatkustajan häikäisysuojassa
- Luukullinen säilytystila kojelaudassa
- Verhoiltu peltinen väliseinä
- Mäkilähtöavustin
- Sähkötoimiset lasinnostimet, kuljettajan puolella impulssikytkin
- Sähkötoimiset ja lämmitettävät ulkopeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 29.11.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 29.11.2016 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2299 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 125 kw / 170 hv |
| CO₂-päästöt | 189 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2099 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Santeri Puhakka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;uha;i.p;ter;san
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val