Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | VXR-974 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 24.6.2025 |
| Ajomäärä | 228000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Vihreä |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Trafic |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Lite (1 vuosi / 20000 km)
- Suomi-auto
- 1-Avain
- Huoltomuistio
- Eber-lisälämmitin kellosarjalla
- Vakionopeussäädin ja nopeudenrajoitin
- Ilmastointi
- Vetokoukku
- Kuljettajan istuimen korkeuden säätö ja ristiseläntuki
- Kuljettajan istuimen kyynärnoja ja istuinlämmitys
- Säilytystila etumatkustajan istuimen alla ja läpilastausluukku
- ESC-ajovakauden hallintajärjestelmä
- Etumatkustajan turvatyyny, poiskytkennällä
- Moottorilämmitin
- Kuljettajan etuturvatyyny
- Kuljettajan ja matkustajan sivuturvatyynyt
- Ajotietokone
- Radio R&GO
- Sähkötoimiset lasinnostimet, kuljettajan puolella impulssikytkin
- Kahdet renkaat
- Liukuovi oikealla, peltinen
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Monitoimiohjauspyörä
- Käynnistyksenesto
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.1.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.1.2015 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1598 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 88 kw / 120 hv |
| CO₂-päästöt | 160 g / km |
| Kokonaismassa | 3010 kg |
| Omapaino | 1811 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy