Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | KTC-624 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 25.3.2026 |
| Ajomäärä | 228000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Arona |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 5 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 4 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Suomi-auto
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
- Kahdet renkaat
- Vetokoukku
- Vakionopeussäädin
- Moottorilämmitin + sisätilalämmitin
- Peruutustutka takana
- Keskikyynärnoja etuistuinten välissä
- Sisätilojen kromipaketti
- Media System Colour
- Ilmastointi
- Ajotietokone
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Etusumuvalot
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Isofix-valmius
- Monitoimiohjauspyörä
- Käynnistyksenesto
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Mäkilähtöavustin
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.3.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.3.2018 |
| Vetopainot | 640 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1598 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 70 kw / 95 hv |
| CO₂-päästöt | 105 g / km |
| Kokonaismassa | 1750 kg |
| Omapaino | 1297 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy