Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | EUJ-741 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 24.11.2025 |
| Ajomäärä | 145000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Keltainen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Fabia |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 9 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tony Martin
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltomuistio
- Moottorilämmitin
- Vakionopeudensäädin
- Kahdet renkaat
- Climatic-ilmastointi
- Kaksi ISOFIX-turvaistuinten kiinnitystä takaistuimella
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Takalasin lämmitin
- Sähkötoimiset ikkunat edessä
- Ikkunaturvatyynyt
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyyny ja etuturvavöiden esikiristimet
- ESP
- Sivuturvatyynyt
- Kattokaiteet, mustat
- Keskuslukituksen kauko-ohjain ja taittuva avain
- Style-sisustus: Onyx/Onyx-musta kojelauta, pehmustettu
- Ajovalojen sähköinen korkeudensäätö
- Halogeenilinssiajovalot
- Kirkaslasiajovalot
- Takasumuvalot
- ABS-lukkiutumattomat jarrut
- Sähköisesti säädettävät ja lämmitettävät sivupeilit
- Tuontiauto, tuontimaa Saksa (2023)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 11.9.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 25.4.2008 |
| Vetopainot | 450 kg / 1000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1598 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 77 kw / 105 hv |
| CO₂-päästöt | 165 g / km |
| Kokonaismassa | 1605 kg |
| Omapaino | 1165 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Myös sopivia sinulle
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Santeri Puhakka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;uha;i.p;ter;san
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Tony Martin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;art;y.m;ton
Kai Kuusitie
Automyyjä FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;usi;.ku;kai
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy