Perustiedot
| Rekisterinumero | MPZ-762 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 8.1.2026 |
| Ajomäärä | 182000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Fabia |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Pasi Rahkonen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Lite (1 vuosi / 20000 km)
- Kahdet renkaat
- Kahdet peltivanteet
- Sähköinen huoltohistoria
- Lohko/moottorinlämmitin + sisäpistoke
- Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
- Pysäköintitutka takana
- Lämmitettävät etuistuimet
- ESC-ajonvakautusjärjestelmä
- Climatic-ilmastointi
- Avaimeton käynnistys
- Ajotietokone
- Maxi DOT -monitoiminäyttö
- USB- ja Aux-in -liitin keskikonsolissa
- Bluetooth
- Kauko-ohjattava keskuslukitus
- Nahkainen monitoimiohjauspyörä, kolmipuolainen (radion ja puhelimen säätimet)
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- Irrotettava tavaratilan suojapeite
- LED-päivävalot
- Hill Hold -järjestelmä
- Sähkötoimiset ikkunat edessä
- Sähköisesti säädettävät ja sivupeilit
- Isofix
- Kahdet avaimet
- Suomi-auto
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.1.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.1.2016 |
| Vetopainot | 580 kg / 1100 kg |
| Kuutiotilavuus | 1197 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 81 kw / 110 hv |
| CO₂-päästöt | 109 g / km |
| Kokonaismassa | 1633 kg |
| Omapaino | 1178 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy
Sari Tarvainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;arv;i.t;sar
Valtteri Järvimäki
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vim;jar;ri.;tte;val
Joni Kuntsi
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;si/;unt;i.k;jon
Pasi Rahkonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;ahk;i.r;pas
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan
Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy