Perustiedot
| Rekisterinumero | YHG-732 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 20.1.2026 |
| Ajomäärä | 338000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Fabia |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Antti Valkama
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- ESP-ajonvakatutusjärjestelmä, sis. ABS + EBC + ASR + ESP + Dual Rate
- ASR-vetoluistonesto
- Kaksi ISOFIX-turvaistuinten kiinnitystä takaistuimella
- Kaksiosainen takaistuin ja selkänoja, jonka jakosuhde 60:40
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Lämmitettävät etuistuimet
- Viisi korkeussäädettävää pääntukea
- Ajotietokone, jossa kaksi muistia. Toiminnot: kellonaika, ulkolämpötila, hetkellinen kulutus, keskikulutus, ajettu matka, matkan kestoaika, keskinopeus, ajomatka jäljellä olevalla tankillisella ja huollon tarpeen näyttö
- Sähkötoimiset ikkunat edessä
- Sävylasit
- Takalasin pesin ja pyyhin jaksottaisella toiminnolla
- Tuulilasinpyyhkimien säädettävä jaksotoiminto
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä avaimella
- Ikkunaturvatyynyt
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyyny ja etuturvavöiden esikiristimet
- Sivuturvatyynyt
- ABS-lukkiutumattomat jarrut
- Hätäjarrutustehostin Dual Rate
- Levyjarrut myös takana
- Kierroslukumittari ja digitaalikello
- Kahdeksan kaiutinta
- Dance-audiojärjestelmä, jossa CD-soitin, MP3-soitin ja liitäntä keskikonsolissa ulkoiselle audiolaitteelle
- Etuovien lokeroissa pullotelineet isoille pullolle
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.2.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 28.2.2008 |
| Vetopainot | 450 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1896 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 77 kw / 105 hv |
| CO₂-päästöt | 129 g / km |
| Kokonaismassa | 1705 kg |
| Omapaino | 1265 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kempeleentie 4, OULU
Tätä ajoneuvoa myy
Veeti Leskelä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kel;les;ti.;vee
Niila Göös
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;goo;la.;nii
Jesse Mäntylä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tyl;man;se.;jes
Tuukka Tasala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;.ta;kka;tuu
Lauri Helin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;hel;ri.;lau
Antti Valkama
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kam;val;ti.;ant
Sami Partanen
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;art;i.p;sam
Anton Hyytinen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tin;hyy;on.;ant
Jaakko Jussila
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ssi;.ju;kko;jaa
Kuutti Mäenpää
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;enp;.ma;tti;kuu
Juho Heikkilä
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kil;eik;o.h;juh
Tuukka Manninen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nni;.ma;kka;tuu
Antti Heinola
Paikallisjohtaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;nol;hei;ti.;ant