Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 6 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | PZX-711 |
| Vuosimalli | 1999 |
| Viimeisin katsastus | 10.4.2025 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Väri | Valkoinen |
| Malli | GOLDIE |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Veeti Pölönen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- KLASSIKKO JO SYNTYESSÄÄN
- U-sohvaryhmä
- Primus lämmitin
- Liesi kolmella polttimella
- Liesituuletin
- Jääkaappi pakastelokerolla
- Mikro
- Parivuode
- Wc
- Tv-antenni
- Nukkumapaikat 4:lle
- Pituus 710 cm
- Leveys 220 cm
- Korkeus 257 cm
- Omamassa 900 kg
- Kokonaismassa 1 100 kg
- HALUTTU SOLIFER!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.7.1999 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.7.1999 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1100 kg |
| Omapaino | 900 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI