Perustiedot
| Rekisterinumero | TZZ-479 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 4.5.2026 |
| Ajomäärä | 212000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Outback |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 9 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Nahkaverhoilu musta
- Peruutuskamera
- VDC-Ajovakauden hallintajärjestelmä
- Ilmastointi, automaattinen, Dual Zone
- 3-piste turvavyöt kaikilla istuimilla
- 60/40-suhteessa alastaitettava takaistuin
- Keskikyynärnoja takaistuimella
- Niskatuet kaikilla istuimilla
- Sähkösäätöinen kuljettajanistuin muistilla
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Ajotietokone + monitoimi-infonäyttö
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset sivuikkunat
- Automaattisesti poiskytkeytyvä matkustajan turvatyyny
- Kuljettajan ja matkustajan etuturvatyynyt
- Sivuturvatyynyt edessä
- Sivuturvaverhot
- ABS-jarrut elektronisella jarruvoimanjaolla
- ATV (Active Torque Vectoring)
- Hill Holder-mäkipidätin
- Hätäjarrutehostin
- Sähkötoiminen seisontajarru
- X-mode ja Hill Decent Control-alamäkihidastin
- Ohjauspyörän etäisyyssäätö
- Ohjauspyörän korkeussäätö
- Ohjauspyörän nahkaverhoilu
- ISS Start/Stop-järjestelmä
- SI-Drive järjestelmä (2 asentoinen)
- Vaihteenvaihtoviikset ohjauspyörän yhteydessä
- Bluetooth-handsfree
- Audiopainikkeet ohjauspyörässä
- 1 CD-Radio(DAB), 7"-kosketusnäyttö, 6 kaijutinta, Bluetooth, USB/lisälaiteliitäntä
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.1.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.1.2016 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2498 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 129 kw / 175 hv |
| CO₂-päästöt | 161 g / km |
| Kokonaismassa | 2100 kg |
| Omapaino | 1657 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kempeleentie 4, OULU
Tätä ajoneuvoa myy
Veeti Leskelä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kel;les;ti.;vee
Niila Göös
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;goo;la.;nii
Jesse Mäntylä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tyl;man;se.;jes
Tuukka Tasala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;.ta;kka;tuu
Lauri Helin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;hel;ri.;lau
Antti Valkama
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kam;val;ti.;ant
Sami Partanen
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;art;i.p;sam
Anton Hyytinen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tin;hyy;on.;ant
Jaakko Jussila
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ssi;.ju;kko;jaa
Kuutti Mäenpää
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;enp;.ma;tti;kuu
Juho Heikkilä
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kil;eik;o.h;juh
Tuukka Manninen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nni;.ma;kka;tuu
Antti Heinola
Paikallisjohtaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;nol;hei;ti.;ant