Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 4 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
SUNLIGHT T 58 -mallin matkailuauto tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä kesäseikkailuihin. Tämä vähän ajettu ajoneuvo on varustettu ilmastoinnilla, joka pitää sisätilat miellyttävän viileinä kuumina päivinä. Ajoneuvossa on myös peruutuskamera ja vakionopeudensäädin, jotka helpottavat ajamista. Sisätiloista löytyy parivuode, pöytäryhmä ja keittiö, jossa on liesi ja jääkaappi pakastelokerolla. Trumatic-lämmitys ja lattialämmitys takaavat mukavuuden viileämpinä iltoina. Ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | NMP-899 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Ajomäärä | 27000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | T 58 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 10 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Veeti Pölönen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- HYVÄNÄ PIDETTY SUOMI-AUTO
- Aj. 27 tkm
- Suomi-auto
- Huoltokirja (Viimeisin huolto 5/2024)
- Ilmastointi
- Cd-soitin
- Peruutuskamera
- Vakionopeudensäädin
- Sähkölasit ja -peilit
- Pimennysverhot ohjaamossa
- Pilot-istuimet
- Pöytäryhmä
- Hyttysverkko-ovi
- Trumatic lämmitys sähköllä ja kaasulla
- Lattialämmitys
- Harmaavesisäiliön lämmitys
- Liesi kolmella polttimella
- Jääkaappi pakastelokerolla
- Tv-teline
- Wc
- Suihku
- Parivuode pitkittäin perällä
- Markiisi
- 1x renkaat
- Nukkumapaikat 2:lle
- Rekisteröity 4:lle
- Pituus 595 cm
- Leveys 232 cm
- Korkeus 293 cm
- Omamassa 2704 kg
- Kokonaismassa 3500 kg
- TODELLA SIISTI VÄHÄN AJETTU SUNLIGHT
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 30.5.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.5.2022 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2184 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 249 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2704 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI