Perustiedot
| Rekisterinumero | 31-CNH |
| Vuosimalli | 2024 |
| Ajomäärä | 13000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | DL |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Iiro Nousiainen
Moottoripyörävastaava FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tästä loistava matka/seikkailu pyörä kovaan ajoon. V-Strom DE malli, joka tarjoaa parhaan ajokokemuksen. Pidempi joustomatka, isompi etupyörä, pois kytkettävä taka ABS, sekä G-mode, antaa luottoa ajamiseen! Pyörää huollettu aina säännöllisesti.
- Suomi-pyörä
- 1. Om
- Huoltokirja (viim 07/25, 12tkm)
- Vakionopeudensäädin
- Kahvanlämmitys
- Penkinlämmitys (lämmitin irti laukussa)
- 3x laukut
- ABS (pois kytkettävä)
- Luistonesto
- G-Mode (Sallii takarenkaan hallitun sudittamisen)
- Avarampi slipari
- Digimittaristo
- Led valo
- Led lisävalot
- Ajomodet
- Kaatumaraudat
- Lepuutustapit
- Kahvasuojat
- Pohjapanssari
- Puhelinteline
- 12V ulosotto
- Keskijalka
- Ketjunrasvain
- Tumma visiiri
- Säädettävät kahvat
- Rekisteröity kahdelle
- Matkustajan jalkatapit
- Matkustajan istuin
- Sähkökäynnistys
- Mukaan uudet renkaat!
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.12.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.12.2024 |
| Kuutiotilavuus | 1037 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 79 kw / 107 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 450 kg |
| Omapaino | 252 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Sellukatu 5, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Samuli Hakanen
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;.ha;uli;sam
Tomi Äyräs
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;yra;i.a;tom
Esa Kukkonen
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kko;.ku;esa
Iiro Nousiainen
Moottoripyörävastaava FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;iai;ous;o.n;iir
Jani Hautamäki
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ki/;ama;aut;i.h;jan
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar