Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 9 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Suzuki GSX-R -mallin moottoripyörä, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä musta komistus on vähän ajettu ja huollettu viimeisen päälle, joten matka taittuu turvallisesti. Nelitahtinen moottori ja sähkökäynnistys tekevät ajosta sujuvaa, ja tuulisuoja pitää menon mukavana. Renkaissa on hyvin pintaa, joten voit huoletta kurvailla mutkaisilla teillä. Jos tämä GSX-R-mallin Suzuki voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 24-GIX |
| Vuosimalli | 2016 |
| Ajomäärä | 5100 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | GSX-R |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- 2.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria (viim.huolto: 03/26 5010 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Vähän ajettu
- Ajonestolaite
- Tuulisuoja
- Kulutusosat kunnossa
- Renkaissa hyvin pintaa
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 19.4.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.12.2016 |
| Kuutiotilavuus | 599 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 93 kw / 126 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 380 kg |
| Omapaino | 187 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki