Perustiedot
| Rekisterinumero | IPZ-120 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 22.4.2024 |
| Ajomäärä | 69000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | C-HR |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Petrus Nilsson
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Toyota Relax voimassa
- Suomi-auto
- 2-Omistaja
- 2x Renkaat
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Automaattinen ilmastointi
- Lohkolämmitin ja sisätilanpistoke
- Lämmitettävä tuulilasin alareuna
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Kaistavahti
- Navigointijärjestelmä
- Avaimeton käynnistys
- Monitoimiohjauspyörä
- Pysäköintitutkat edessä ja takana, varoitus mediakeskuksen näytöllä ja äänimerkillä
- Peruutuskamera
- Kaksialueinen automaattinen ilmastointilaite
- Käynnistyspainike
- Lämmitettävät etuistuimet
- Lastenistuimen Isofix-kiinnityspisteet
- Alas käännettävä takaistuin (60:40 suhteessa)
- Adaptiivinen vakionopeussäädin
- Bluetooth® handsfree
- Pre-Collision -järjestelmä jalankulkijatunnistuksella
- LED- päiväajovalot
- Kaukovaloautomatiikka (AHB)
- Ajovalojen manuaalinen korkeuden säätö
- Plus-paketti (Intense) Sis. Toyota Touch with Go -mediakeskus navigointijärjestelmällä, Smart Entry & Start -avaimeton lukitus- ja käynnistysjärjestelmä, automaattisesti koria vasten taittettavat ulkopeilit, lämmitettävä ohjauspyörä ja kuolleenkulman varoitin (BSM).
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 25.5.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 25.5.2020 |
| Vetopainot | 725 kg / 725 kg |
| Kuutiotilavuus | 1798 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 90 kw / 122 hv |
| CO₂-päästöt | 110 g / km |
| Kokonaismassa | 1860 kg |
| Omapaino | 1495 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Niittymaantie 8, ESPOO
Tätä ajoneuvoa myy
Silja Ylä-Pöntinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nti;-po;yla;ja.;sil
Joel Ojala
Automyyjä FI | EN | SV | DE
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;jal;l.o;joe
Petrus Nilsson
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;on/;lss;.ni;rus;pet
Antti Riekki
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kki;rie;ti.;ant
Johannes Hokkanen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;hok;es.;ann;joh
Jarmo Möttö
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;to/;mot;mo.;jar
Rasmus Salin
Vastuumyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lin;.sa;mus;ras
Matti Ropponen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;pon;rop;ti.;mat
Dennis Arnold
Sisäänostaja FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;d/r;nol;.ar;nis;den
Kalle Varjonen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;jon;var;le.;kal
Henry Juss
Myyntipäällikkö FI | EN | EST
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;jus;ry.;hen