Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | MMX-280 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 19.8.2025 |
| Ajomäärä | 142000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | C-HR |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 4 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 4 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Topi Kutvonen
Automyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- NÄYTTÄVÄ SUOSIKKIHYBRIDI SOPUISAAN HINTALUOKKAAN!!
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva e (1 vuosi / 20000 km)
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Aj. 142 tkm
- Suomi- auto
- Automaatti
- Toyota- merkkihuoltokirja
- Kaksialueinen automaattinen ilmastointilaite
- Adaptiivinen vakionopeussäädin
- Lämmitetty ohjauspyörä
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Nahkaverhoilu
- Musta sisäkatto
- Istuinlämmittimet etuistuimissa
- Ohjauspyörän korkeuden säätö, etäisyyden säätö
- Avaimeton käynnistys
- 4,2" värillinen TFT-näyttö mittaristossa
- JBL äänentoisto 6 kaiutinta
- 8” kosketusnäyttö - navilla ja peruutuskameralla
- Audiojärjestelmän säätimet ohjauspyörässä
- Aux-in -liitäntä
- Toyota Touch® -mediakeskus
- Sähkölasit edessä ja takana
- Sähköinen käsijarru
- Kesärenkaat 18" aluvanteilla
- Nastarenkaat 18" Toyotan aluvanteilla
- Irrotettava vetokoukku
- Moottorilämmitin sisäpistokkeella
- Sumuvalot
- Helmiäisvalkoinen metalliväri
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.2.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.2.2017 |
| Vetopainot | 725 kg / 725 kg |
| Kuutiotilavuus | 1798 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 90 kw / 122 hv |
| CO₂-päästöt | 87 g / km |
| Kokonaismassa | 1860 kg |
| Omapaino | 1495 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy