Perustiedot
| Rekisterinumero | YGR-742 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 20.8.2025 |
| Ajomäärä | 300000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Corolla Verso |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 9 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 7 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Sebastian Kontuniemi
Automyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltohistoria
- Vetokoukku
- Kahdet renkaat
- Lohkolämmitin ja sisälämmitin
- Suomi-auto
- 7-Paikkainen
- Pysäköintitutka taakse
- VSC-ajonvakautus
- TRC-luistonesto
- Lämmitettävät etuistuimet
- Automaattinen ilmastointi
- ISOFIX-lastenistuinkiinnikkeet
- 2. istuinrivi: pituus- ja selkänojan kallistuksen säätö, kääntö alas (jokainen erikseen)
- Etuistuinten etäisyys- ja kallistussäätö
- Etumatkustajan istuimen korkeudensäätö
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Lehtitaskut etuistuinten selkänojissa
- Pääntuet kaikilla paikoilla
- Yhdellä liikkeellä erikseen alas taittuvat 3. rivin istuimet
- Ajotietokoneen kauko-ohjaus ohjaupyörässä
- Kierroslukumittari
- Monitoiminäyttö: kello, ulkolämpötila, hetkellinen kulutus, keskikulutus, matka-aika, toimintasäde, keskinopeus
- Optitron-mittaristo
- Takalasin pyyhin tihkuasennolla ja tihkuasennon säädöillä
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Ikkunaturvatyynyt 1. ja 2. penkkirivillä
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Kuljettajan polviturvatyyny
- Sivuturvatyynyt edessä
- ABS + EBD
- BA-hätäjarrutehostin
- Levyjarrut edessä ja takana
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana, automaattitoiminto
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- Ohjauspyörän nahkaverhoilu
- Audiojärjestelmän säätimet ohjauspyörässä
- Radio ja CD-soitin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 29.7.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 29.7.2008 |
| Vetopainot | 450 kg / 1300 kg |
| Kuutiotilavuus | 1790 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 95 kw / 129 hv |
| CO₂-päästöt | 179 g / km |
| Kokonaismassa | 2035 kg |
| Omapaino | 1460 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veckjärventie 5, PORVOO
Tätä ajoneuvoa myy
Sebastian Kontuniemi
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nie;ntu;.ko;ian;ast;seb
Petrit Dumani
Automyyjä FI | EN | AL
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;man;.du;rit;pet
Tiia Carlstedt
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;dt/;ste;arl;a.c;tii
Aino Asikainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;sik;o.a;ain
Kasper Pihlström
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;m/r;tro;hls;.pi;per;kas
Milad Amiri
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ami;ad.;mil
Leevi Paananen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nan;paa;vi.;lee
Daniel Lindlöf
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;of/;ndl;.li;iel;dan
Jonas Oljemark
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;rk/;ema;olj;as.;jon
Tuukka Turunen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;run;.tu;kka;tuu
Antti Hautala
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tal;hau;ti.;ant
Petri Nurmi
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nur;ri.;pet